документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 16.05.2018 №3  >

КМУ схвалив Стратегію відродження українського авіабудівництва

Кабінет Міністрів України на своєму черговому засіданні, 10.05.2018 р. (за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України) схвалив Стратегію відродження українського авіабудування на період до 2022 року.

Основною метою Стратегії є відновлення стабільного розвитку галузі авіабудування та забезпечення рентабельносты високотехнологічного виробництва авіаційної техніки в Україні.

Як то наголосив перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів - "Україна - одна із небагатьох країн світу, що має можливості повного циклу виробництва авіаційної техніки. Водночас сьогодні ми спостерігаємо падіння виробництва та зайнятості на авіабудівних підприємствах. Авіаційна галузь надмірно залежить від російських контрагентів. Ми повинні це змінити".

Основними серед рішень, що пропонує Стратегія відродження українського авіабудування є:

- оптимізація та модернізація виробництва літаків "Ан",

- модернізація та виробництво вертольотів "Мі",

- імпортозаміщення комплектуючих з РФ,

- структурне реформування підприємств галузі авіабудування.

Як результат, впровадження Стратегії надасть змогу не тільки збільшити обсяги випуску літаків та вертольотів для внутрішніх потреб, але і зберегти щонайменше 60 000 робочих місць для фахівців авіабудівної галузі.

Також очікується, що в ході реалізації Стратегії:

- налагодиться розробка нових зразків транспортних літаків, вертольотів, безпілотних літальних апаратів, а також модернізація вже наявних моделей пасажирських і транспортних літаків та вертольотів;

- буде підвищена якість виробництва авіаційної техніки до рівня кращих світових аналогів, а також впровадження міжнародних систем сертифікації продукції;

- розширеться взаємодія між державним та приватним сектором, створення сприятливих умов для залучення інвестицій в авіабудування.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

27 квітня 2018 року (Розпочався період відпусток, тож згадаємо куди українці можуть подорожувати БЕЗ ВІЗ)

04 квітня 2018 року (Ліцензійні умови для посередників з працевлаштування за кордоном зазнали змін)

27 березня 2018 року (Вже з квітня дитину без закордонного паспорта з України не випустять)

26 лютого 2018 року (Виїзд на ПМЖ за кордон. Порядок, документи тощо.)

10 жовтня 2017 року (До уваги мандрівників! Що дозволено та не дозволено ввозити в Україну туристу?!)

18 липня 2017 року (Екологічну норму "ЄВРО-6", яка планувалася до застосування при ввезенні з-за кордону транспортних засобів, перенесено на два роки.)