документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 15.05.2018  >

Контроль за ефективністю управління активами

Кабінет Міністрів України 10.05.2018 р. на своєму черговому засіданні затвердив Порядок здійснення контролю за ефективністю управління активами на виконання Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів".

Зазначеним вище Порядком визначаються механізми здійснення Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, контролю за ефективністю управління активами, а саме, його мету та завдання, джерела інформації для здійснення контролю, форми (камеральні та виїзні перевірки), підстави та строки здійснення контролю, детальну процедуру здійснення контролю у формі виїзної перевірки, в тому числі питання взаємодії уповноважених осіб Національного агентства та управителя, форму та зміст способу фіксації результатів здійснення контролю у вигляді виїзної перевірки.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

16 квітня 2018 року (Тепер діє Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення)

18 грудня 2017 року (Передбачається, що Закон України "Про запобігання корупції" буде поширюватись і на суддів)

12 червня 2017 року (Найближчим часом планується запровадження в Україні спеціалізації суддів з розгляду корупційних і пов'язаних з корупцією правопорушень)

13 січня 2017 року (Затверджена Методологія оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади)