документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 14.05.2018 №4  >

Вести бізнес в Україні стане легше

На своєму засіданні - 10.05.2018 р. Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень, котрі значно спростять умови ведення бізнесу. Самі проекти рішень були розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Офісу ефективного регулювання.

Однією з ініціатив - це запровадження ризик-орієнтованого підходу в діяльності інспекційних органів.

Очікується, що реалізація ризик-орієнтованого підходу створить потужну аналітичну систему, яка функціонуватиме на основі достовірної та детальної інформації. Така система підвищить точність оцінки ступеня ризику суб’єктів господарювання та дозволить фокусуватися на перевірках найбільш ризикових підприємств. Система також забезпечуватиме споживачів інформацією про ступінь ризику конкретного виробника.

Також КМУ ухвалив Концепцію реформи інституту саморегулювання в Україні. Планується, що реалізація даної концепції фактично дає старт становленню єдиної державної політики щодо саморегулювання в Україні та створює основу для діалогу зацікавлених сторін щодо нормативного врегулювання саморегулівних процесів в Україні.

Додатково, Урядом була скасована низка актів, щоб зменшити навантаження на підприємства роздрібної торгівлі алкогольними напоями, торгівлі нафтопродуктами та ремонту побутової техніки в частині використання печаток. Як відомо, торік було ухвалено закон, який остаточно скасував використання печаток. Однак деякі акти КМУ досі вимагають цього. Наприклад, потрібна печатка на цінниках до алкогольних виробів. Досі діяла заборона приймати нафтопродукти на АЗС при невідповідності пломби на цистерні відбитку печатки на товаротранспортній накладній або обов’язкове дублювання на паперовому носії документів, складених в електронній формі тощо. Сьогодні всі ці вимоги були скасовані.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

20 березня 2018 року (Як визначити перший податковий період, якщо Ви тільки починаєте бізнес?!)

01 лютого 2018 року (Порядок реєстрації ФОП іноземцями спрощено)

22 березня 2017 року (Реєстрація платниками ПДВ установ та організацій, включенихдо Реєстру неприбуткових установ та організацій)

16 січня 2017 року (Покрокова інструкція відносно припинення державної реєстрації фізичної особи-підприємця (ліквідація підприємця))