документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 16.04.2018 №6  >

Кабмін затвердив нові зразки марок акцизного податку

Постановою Кабінету Міністрів N 257 від 04.04.2018 г. "Деякі питання маркування тютюнових виробів" затверджено нові зразки акцизних марок.

Вони будуть запроваджені з 1 липня 2018 року.

Уряд додатково до діючих зразків марок акцизного податку для сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок вітчизняного та імпортного виробництва затвердив нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва. Відповідні зміни внесені до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Тепер акцизні марки для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром і без фільтра (сигарети, цигарки) виготовляються в зеленій кольоровій гамі, для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва - в помаранчевій.

Для тютюнових віробів імпортного виробництва з фільтром і без фільтра (сигарети, цигарки) - акцизна марка буде синьою, для інших тютюнових виробів імпортного виробництва - бордовою.

Раніше акцизні марки були для вітчизняних тютюнових виробів в зеленій кольоровій гамі, а для імпортних - в синій .

Прийняття рішення приводить у відповідність із Податковим кодексом України питання виготовлення марок акцизного податку та маркування тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

14 березня 2018 року (Торгівля алкоголем 2018)

22 січня 2018 року (Штрафи за порушення правил торгівлі і споживання алкоголю будуть підвищені)

14 серпня 2017 року (У Раді планують прийняти законопроект, за яким енергетичні напої оподатковуватимуть акцизним податком)

29 листопада 2016 року (Тепер за здійснення торгівлі пивом у кіосках штрафуватимуть)

01 серпня 2017 року (Що робити, якщо Ви "постраждали" від кібератаки та невчасно зареєстрували податкові та акцизні накладні)

28 вересня 2016 року (щодо особливостей заповнення акцизної накладної на паливо для власних потреб та при реалізації до 5л.)