документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 06.04.2018 №3  >

Україна не визнає легітимними вибори Президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України

Верховною Радою України видана постанова від 22 березня 2018 року N 2371-VIII "Про Заяву Верховної Ради України щодо невизнання Україною легітимності виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України - Автономній Республіці Крим та місті Севастополі".

Останньою зроблена заява про те, що:

- Організація окупаційною російською адміністрацією в рамках виборів Президента Російської Федерації голосування на тимчасово окупованій території України - Автономній Республіці Крим та місті Севастополі є протиправною.

- Результати цього незаконного голосування є нікчемними і не мають жодних правових наслідків. Вони також жодним чином не можуть свідчити або будь-яким чином бути використаними як свідчення будь-якої зміни статусу тимчасово окупованих територій України - Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, визначеного Конституцією і законами України.

- Істотні обмеження виборчих прав громадян у ході виборчого процесу в Російській Федерації, створення нерівних умов для кандидатів та відсутність справжнього вибору, про що йдеться у попередніх висновках Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі, а також неправомірне зарахування понад 1 мільйона голосів з тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і міста Севастополя істотно спотворюють результати голосування на виборах Президента Російської Федерації в цілому, закономірно ставлячи під сумнів їх легітимність.

- Верховна Рада України закликає міжнародне співтовариство застосовувати додаткові санкції проти Російської Федерації та персональні санкції (обмеження) до осіб, причетних до організації і проведення незаконного голосування під час виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також причетних до систематичних порушень основоположних прав і свобод людини на тимчасово окупованій території України.

_______________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

27 лютого 2018 року (Закон щодо посилення соціального захисту учасників АТО і Революції Гідності вступив в дію)

09 жовтня 2017 року (На що чекати Кримським підприємцям, які не подають звітність?!)

21 лютого 2017 року (Порядок знятися з обліку в контролюючих органах ФОП, якщо місцем проживання останньої є Луганськ, Донецьк тощо (тимчасово окупована територія або територія проведення АТО)