документiв в базi
550558
Подiлитися 
Актуальні новини вiд   < 12.02.2018 №2  >

Удосконалені житлові права дітей

Наразі прийнятий Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа". На початку проект Закону був зареєстрований за N 5045.

Основною метою розроблення вказаного законодавчого акту є забезпечення реалізації права на житло внутрішньо переміщених дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа.

Законом передбачено, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які досягли 16 років, а також особи з їх числа, будуть братись відповідними органами місцевого самоврядування на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, у тому числі за місцем обліку внутрішньо переміщених осіб, а також забезпечуватимуться позачергово житлом за місцем обліку внутрішньо переміщених осіб.

Таким чином, відповідні зміни внесено до Житлового кодексу Української РСР, а також до законів "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про житловий фонд соціального призначення", "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

________________________________________________

СХОЖІ НОВИНИ ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРІОД:

24 січня 2018 року (Порядок надання житла для тимчасового проживання дещо змінений)

15 січня 2018 року (Планується звільнити багатодітні сім'ї від податку на нерухомість)

07 грудня 2017 року (Опублікований Закон щодо посилення гарантій безпеки дітей)

07 червня 2017 року (Верховною Радою України посилений захист житлових прав мешканців гуртожитків)

13 липня 2017 року (Літній період триває, тому сьогодні про організацію оздоровлення та відпочинку дітей.)